Gümrük Mevzuatı | Gümrük Alfabesi | İnsan Kaynakları | İletişim Bilgileri
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 

   Uluslararası pazarlarda yoğun rekabetle birlikte işletme tedarik zinciri stratejisi içerisinde lojistik yetenekler ve depolama faaliyetleri daha fazla tartışılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda depo ve onunla birlikte dağıtım merkezlerinin rolleri yeniden tanımlanmakladır. Yeni tanımlama içerisinde müşteri ihtiyaçlarının tam zamanında karşılanması, operasyonların hızlandırılması ve depolama gereksinimi bir arada değerlendirilmektedir.

 
   Depo, birkaç yıl öncesine kadar, sadece koli, paket ve ürünlerin istiflendiği bir yer (alan) olarak algılanırken; bugün gelinen noktada işletme için rekabet avantajı yaratmada yeni bir araç olarak değerlendirilmektedir. Özellikle tedarik zinciri yönetiminin ne olduğunun anlaşılması ve paralelinde lojistiğe gereken önemin verilmesi ile mevcut sistemlerin iyileştirmeleri ve entegre sistem kurma çabaları kaçınılmaz hale gelmiştir. Lojistik sistemin en önemli unsurlarından birisi olan depo bölümleri ise, geçmişin dar kapsamlı bakış açısından uzaklaşarak, geleceğe yön verecek dinamik ve stratejik iş birimleri halini almaya başlamıştır.

 
  Beylikdüzü lokasyonunda kapalı alan üzerine kurulmuş 5.000 m2 gümrüksüz depomuz ile serbest dolaşıma giren emtialarınızın parsiyel dağıtımı ve depolama işlemlerini rahatlıkla yapabilmekteyiz. Müşterilerimizden gelecek talep doğrultusunda stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama, paketleme, paletleme ve kalite kontrol hizmetleri vermekteyiz. Gümrüksüz depomuzun Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne uzaklığı 4 km dir. Bu sayede Ambarlı Gümrük Müdürlüğünden yapacağınız ithalat ve ihracat işlemlerinde konum olarak sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır.

 

 
2012-07-24 Web sitemiz yayında!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile web sitemiz yayın hayatına başlamştır. Tüm camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

2012-07-24 Halkalı Antrepo açılışı!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile Halkalı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Ambarlı Antrepo
 

01.07.2010 tarihi itibari ile Akport Ambarlı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Sosyal Medya
 

Şirketimiz ile ilgili haberleri ve gelişmeleri Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

2012-07-24 Sponsorluk
 

Akport Lojistik, Fatih Koleji Mezunlar derneği (FKMD) tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen futbol turnuvasının sponsoru olmuştur. FKMD-AKPORT LOJİSTİK futbol turnuvasına katılacak 16 takıma başarılar dileriz.