Gümrük Mevzuatı | Gümrük Alfabesi | İnsan Kaynakları | İletişim Bilgileri
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 
     -  ANTREPO
 
    Akport, Halkalı Gümrük Müdürlüğüne bağlı halkalı antreposu firmanıza verebilecek en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamıştır. Antrepolarımız Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Genel Müdürlüğünden alınmış olan açma ve işletme ruhsatına istinaden faaliyet göstermektedir. Kategori olarak 'A' tipi Genel Antrepo kategorisine girmektedir.
 
    Eşyalarınızın en temiz ve en güvenli şekilde saklanması, korunması için gerekli donanım, işgücü, ekipman ve tesisat mevcuttur. Antrepolarımız işlediği sürece kıstas aldığımız en önemli etkenlerden biri de kalitedir. Şüphesiz ki sizlere kaliteli hizmet vermek, tesisimizin en önemli gayelerinden biridir. Serbest dolaşıma henüz girmemiş olan her türlü emtianızın tüm yasaların belirlediği kurallar içerisinde en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.
 
 
    -  SERBEST DEPOLAMA

    Uluslararası pazarlarda yoğun rekabetle birlikte işletme tedarik zinciri stratejisi içerisinde lojistik yetenekler ve depolama  faaliyetleri daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Depo, bir kaç yıl öncesine kadar, sadece koli, paket ve ürünlerin istiflendiği bir yer olarak algılanırken bugün gelinen noktada işletme için rekabet avantajı yaratmada yeni bir araç olarak değerlendirilmektedir.

    Akport, Beylikdüzü ve Büyükçekmece, lokasyonlarında açık ve kapalı alan üzerine kurulmuş 50.000 metrekareye kadar serbest dolaşıma giren emtialarınızın parsiyel dağıtımı ve depolama işlemlerini rahatlıkla yapabileceğiniz alanlara sahiptir.
 
 
    -  ELLEÇLEME

     Müşteri talepleri doğrultusunda elleçleme, ayrıştırma, ambalajlama, etiketleme, sipariş hazırlama, geri dönüşüm ve paletleme hizmetleri sunmaktayız.

    -  SİGORTA

     Depolarımız, mallarınızı hasarsız, güvenli, temiz ve düzenli olarak her türlü riske hatta depreme karşı sigorta kapsamına dahil edilmektedir.

     Çalıştığınız firmaların eşyalarınızın aşağıdaki maddeler doğrultusunda güvence altına alınıp alınmadığını biliyor musunuz?

   a)  Eşyalarınızın fatura bedeli karşılığı,
   b)  Eşyalarınızın çıkış yerinden varış yerine kadar olan nakliye bedeli
   c)  Eşyalarınızın gümrük ve resim harçları
   d)  Eşyalarınızın abonman sigorta poliçesi ile güvence altına alınması,

     Akport, siz değerli müşterilerimizin değerli eşyalarını yukarıda belirttiğimiz sigorta kapsamları dahilinde depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

 
2012-07-24 Web sitemiz yayında!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile web sitemiz yayın hayatına başlamştır. Tüm camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

2012-07-24 Halkalı Antrepo açılışı!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile Halkalı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Ambarlı Antrepo
 

01.07.2010 tarihi itibari ile Akport Ambarlı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Sosyal Medya
 

Şirketimiz ile ilgili haberleri ve gelişmeleri Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

2012-07-24 Sponsorluk
 

Akport Lojistik, Fatih Koleji Mezunlar derneği (FKMD) tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen futbol turnuvasının sponsoru olmuştur. FKMD-AKPORT LOJİSTİK futbol turnuvasına katılacak 16 takıma başarılar dileriz.