Gümrük Mevzuatı | Gümrük Alfabesi | İnsan Kaynakları | İletişim Bilgileri
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 

  - TOKİ, hafriyat ihalesi Akport Madencilik ve İş ortaklarının (25.05.2010)

   Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından daha önce yapılan ancak ortaklar arasındaki sorun nedeniyle iptal edilen İstanbul Kayabaşı'ndaki taş ocağı boşluğunun hafriyat döküm alanı olarak kullanılmasına ilişkin ihaleyi yeniledi. 

   İlk oturumu 18 Haziran'da yapılan ihaleye 8 firma katılarak teklif sundu. En yüksek teklifi 172 milyon 666 bin lira ile Akport Antrepo Hizmetleri ve Madencilik, Onur Yapı, Zirve İnşaat ve Mat İnşaat iş ortaklığı verdi.

   Konu ile ilgili TOKİ'den yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada, TOKİ İhale Dairesi Başkanı Muhsin Soylu başkanlığındaki ihale komisyonunun, katılımcı firmalardan 18 Haziran'da gerçekleştirilen ilk oturumda verilen ve en yüksek teklif olan 78 milyon liranın üzerinde yeni tekliflerini açıklamalarını istediği kaydedildi. İhalenin ilk oturumuna katılan Akersan İnşaat, Fuzul Yapı, Gökkar Madencilik ve Biat İnşaat iş ortaklığı teşekkür mektubu sunarak ihaleden çekildi.

   Sözlü tekliflerin ardından nihai yazılı teklifleri talep eden ihale komisyonu, katılımcılar huzurunda teklif zarflarını açarak 4 yıl için önerilen teklifleri okudu. En yüksek teklifi 172 milyon 666 bin TL KDV ile Onur Yapı, Zirve İnşaat, Akport Madencilik ve Mat İnşaat iş ortaklığı verdi. İstanbul Kayabaşı Toplu Konut Alanındaki taş ocağı çukurunun doldurulması karşılığında TOKİ'ye yapılacak ödeme tekliflerini değerlendirecek olan İhale Komisyonu, sonucu önümüzdeki günlerde açıklayacak. 

 

İlgili Linkler  :    Kanal D - Dünya Gazetesi - Zaman Gazetesi - Milliyet Gazetesi

 

 
2012-07-24 Web sitemiz yayında!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile web sitemiz yayın hayatına başlamştır. Tüm camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

2012-07-24 Halkalı Antrepo açılışı!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile Halkalı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Ambarlı Antrepo
 

01.07.2010 tarihi itibari ile Akport Ambarlı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Sosyal Medya
 

Şirketimiz ile ilgili haberleri ve gelişmeleri Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

2012-07-24 Sponsorluk
 

Akport Lojistik, Fatih Koleji Mezunlar derneği (FKMD) tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen futbol turnuvasının sponsoru olmuştur. FKMD-AKPORT LOJİSTİK futbol turnuvasına katılacak 16 takıma başarılar dileriz.