Gümrük Mevzuatı | Gümrük Alfabesi | İnsan Kaynakları | İletişim Bilgileri
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 

    Antrepo, Gümrük gözetimi altında bulunan emtianın konulması amacıyla kurulan ve kuruluşunda aranılacak koşulları ve nitelikleri yönetmelikle belirlenen tesislerdir. Ayrıca antrepolar emtianın gümrük mevzuatında düzenlenen şekilde konulması halinde süresiz kalabildiği ve emtianın antrepoda kaldığı süre içerisinde emtiaya ait olan vergilerin ödenmediği bir gümrük rejimidir. 

  

   Beylikdüzü, Mermerciler Sanayi sitesi içerisinde yer alan ve 4574 m2 kapalı alandan oluşan A Tipi Genel Antrepomuzda 6 adet yükleme-boşaltma rampası bulunmaktadır. Antrepomuz, Halkalı Gümrük Müdürlüğüne 10 km, Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne ise 4 km uzaklıktadır.Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne en yakın Halkalı antreposu olan Akport, denizyolu ile gelen aktarma yükleriniz için sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

    Yüklerinizin en iyi ve en güvenli şekilde saklanması, korunması için gerekli donanımı, işgücünü, ekipmanı ve tesisatı bünyemizde mevcut bulundurmaktayız. Antrepomuz, 24 saat güvenlik ve kapalı devre çözünürlüğü yüksek kamera sistemiyle kontrol edilmekte olup, yangın sensörleri, kendi bünyesinde yangın deposu, yangın algılama dedektörleri, yangın dolapları ve yangın tüpleri ile oluşabilecek herhangi bir duruma karşı hazır bulundurulmaktadır. Aynı zamanda yükleriniz her türlü riske karşı tamamı sigorta kapsamındadır.

  

   Akport olarak öz malımız olan depolarımızda, daimi hizmet anlayışı, kaliteli alt yapı ve deneyimli kadromuz ile sizlere ekonomik çözümler sunmaktayız.

 

 
2012-07-24 Web sitemiz yayında!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile web sitemiz yayın hayatına başlamştır. Tüm camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

2012-07-24 Halkalı Antrepo açılışı!
 

10.05.2010 tarihi itibari ile Halkalı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Ambarlı Antrepo
 

01.07.2010 tarihi itibari ile Akport Ambarlı Antrepomuz hizmete girmiştir.

2012-07-24 Sosyal Medya
 

Şirketimiz ile ilgili haberleri ve gelişmeleri Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

2012-07-24 Sponsorluk
 

Akport Lojistik, Fatih Koleji Mezunlar derneği (FKMD) tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen futbol turnuvasının sponsoru olmuştur. FKMD-AKPORT LOJİSTİK futbol turnuvasına katılacak 16 takıma başarılar dileriz.